Uzņēmuma apraksts

SIA HoReCa Solutions and Trade ir dibināts 2018.gadā. Jau vairākus gadus veiksmīgi darbojas Baltijas valstīs, piedāvājot plašu un specializētu produktu un iekārtu sortimentu HoReCa sektoram.

Mēs piedāvājam:

  • plašu profesionālo iekārtu sortimentu;
  • augstākās kvalitātes kafijas pupiņas un kafijas automātus mājām, birojiem un kafejnīcām;
  • dažādus aukstos un karstos dzērienus;
  • vienreizējos traukus un iepakojumu (ekoloģiski, pārstrādājami produkti gatavoti no augiem).


Iekārtas

HoReCa Solutions and Trade piedāvā jaunākās un modernākās tehnoloģijas un inovācijas, kas nodrošinās Jūsu uzņēmumam veiksmīgu darbību un nevainojamu klientu apkalpošanu. Visdažādākās iekārtas, kas nepieciešamas uzsākot savu biznesu.

Sadarbojamies ar pasaulē vadošajiem ražotājiem, kas piedāvā ļoti labas kvalitātes iekārtas. Mūsu piedāvājumā ir:

  • Itāļu ražotāja Rancilio profesionālie kafijas automāti kafejnīcām un restorāniem;
  • ASV ražoti Blendtec blenderi mājām un restorāniem, kas pasaulē izceļas ar jaudu un spēju sasmalcināt jebkuru produktu līdz perfektai konsistencei;
  • Vācijā ražotas Convotherm krāsnis, kas atvieglos darbu ikvienā ēdināšanas uzņēmumā;
  • Zummo automātiskās sulu spiedes – ļoti ērtas, viegli lietojamas, ar unikālu sulas spiešanas sistēmu - auglis tiek pārgriezts uz pusēm un spiešanas laikā sula nesaskaras ar augļa mizu, tāpēc tā neiegūst rūgtu garšu un tiek izspiesta pilnīgi visa sula no augļa.

Un vēl daudz citu lielisku produktu, kas atvieglos ikdienu Jūsu darba vietā!

Dzērieni

Viens no HoReCa Solutions and Trade darbības virzieniem ir dažādu bezalkoholisko dzērienu tirdzniecība. Mēs piedāvājam gan augstvērtīgas kafijas pupiņas, tēju, karstos dzērienus, kā arī dažādas mērces un sīrupus dzērieniem. Pie mums Jūs varat iegādāties arī frappe un smoothie maisījumus, kas lieliski papildinās Jūsu vasaras dzērienkarti.

   Frappe - Aukstās kafijas kokteiļi ir lieliska kafijas alternatīva siltajā gadalaikā. Izmantojiet vaniļas garšas bezkofeīna maisījumu ar Jūsu pagatavotu espresso vai pasniedziet to kā vaniļas kokteili, kas piemērots arī bērniem.

   Smoothie kokteiļi ir gatavoti no dabīga augļu biezeņa. Šie kokteiļi ir viegli pagatavojami - vienkārši jāpievieno maisījumam ledus un, visu sablenderējot, iegūsiet kokteili, kas lieliski atveldzēs Jūs karstā vasaras dienā!

Vairāk ar mūsu piedāvājumu klāstu varat iepazīties - http://www.fjb.lt/lv/veikals/dzerieni

Idejas

HoReCa Solutions and Trade, sadarbojoties ar pasaulē vadošajiem iekārtu ražotājiem, var piedāvāt Jums piemērotu, Jūsu vajadzībām atbilstošu risinājumu. Sazinieties ar mums un mēs sniegsim Jums konsultāciju, kas būtu nepieciešams Jūsu uzņēmumā!

Vairāk par mūsu kontaktiem - http://www.fjb.lt/lv/kontakti

HoReca Solutions and Trade, SIA

Ziedleju iela 6, Mārupes novads, LV-2167, Rīga, Latvija
Mob. tel.: +371 22371050
E-pasts: office@fjb.lv
Preču pasūtīšana: orders@fjb.lv
Serviss: support@fjb.lv

Uzņēmuma kods: 40203183328
PVN kods: LV40203183328

Darba laiks: darba dienās 8:00 - 17:00